DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 08.03.2017 11:17:05 

Hokejový magazín zabývající se mládežnickým hokejem

Články

FOTOGALERIE, VIDEO: World-Class Skills Camp - Buly aréna Krava - jedním slovem Paráda! 

  
Bývalý hokejista Jan Průša a nyní člověk, jenž pomáhá v USA hráčům, představuje prestižní turnaj - Showcase ... 
 
Vyhledávané kempy uznávaného českého trenéra s bohatými zkušenostimi z Usa - Petra Jonáka, jsou právě v těchto dnech tématem číslo jedna na stadionech v Třemošné a Kravařích. První turnus je minulostí, na video z něj se můžete podívat - VIDEO.
 
Od pondělí 7.7.2014 pak startuje kemp v Kravařích, který končí v pátek. Hráče čekají speciální, dělené tréninky, klasické tréninky na ledě a práce na suchu.
 
Podrobnosti, reportáž a fotogalerii najdete během týdne na webu!
 
Další zajímavý odkaz na rozhovor Petra Jonáka na webových stránkách ProHockey, který je mimo jiné, již 2 roky jedním z hlavních partnerů Mezinárodního předvánočního turnaje v Prostějově, který se letos chystá na 3.ročník. ROZHOVOR
 
Lukáš Majer 5.7.2014 foto: Internet

 

O pohár prezidenta ČR Miloše Zemana - turnaj 3.tříd v Jihlavě nabídl excelentní hokejovou podívanou

  
1.ročník turnaje vyhráli Pardubice, Moravu hrdě reprezentovali Kometa Brno a LHK Jestřábi Prostějov...
  
  
Kluby z extraligy, mezi nimi provinční týmy, které se snaží z minima vytěžit maximum. Mluvíme o turnaji v minihokeji, jenž se odehrál druhý dubnový víkend v Jihlavě. Na Vysočinu se sjelo celkem 12 týmů, které soupeřili ve dvou skupinách o celkového vítěze. Tím se staly po tuhém boji Pardubice.
 
Celý článek čtěte + FOTOGALERIE: ZDE 
 
Lukáš Majer 21.4.2013 foto: Zdeněk Drla
 
 
 
 
Kvarteto mládežnických turnajů uvidíme na přelomu března a dubna v Prostějově
  
Tamní klub, LHK Jestřábi, pořádá vedle bojů o medaile i speciální, individuální tréninky bruslení - powerskatingu...
  
  
V některých klubech si stěžují po vypadnutí A - týmu z play-off, že se i hned rozpustí led a sezóna někdy končí již prvního března. Takový případ rozhodně nečeká na příznivce ledního hokeje v Prostějově. Druholigový LHK Jestřábi připravil pro všechny milovníky hokeje doslova "opožděného ježíška". Na Hané uvidíme 2 turnaje pro pro nejmenší benjamínky, jedním z nich je prestižní Moravia Open Cup, dále pak tradiční SIDA Cup a na záver přijedou týmy ze všech koutů světa na Mezinárodní turnaj U16.
 
Více o turnajích a powerskatingu: ZDE 
 
 
Lukáš Majer 4.2.2013 foto: LM
 
ROZHOVOR: Vteřiny před prvním startem v seniorské reprezentaci Antonína Honejska
  
Prostějovský odchovanec si odbyl svoji premiéru v repre na turnaji Channel One Cup v hlavním městě Ruska...
 
  
Už to jsou více jak 2 týdny, co si česká hokejová reprezentace připsala na soupisku startujících hráčů další jméno. Antonín Honejsek. Jednadvacetiletý útočník PSG Zlín naskočil do třetí třetiny zápasu Rusko - Česko (6:0) a ukázal se v dobrém světle. Exluzivní rozhovor s mladým forwardem, který jsme spolu udělali ihned po zápase v hale Chodynka můžete číst přímo na webu!
 

Odkaz: ZDE 

 
Lukáš Majer 31.12.2012 foto: LM
 
Další kaňka na jméno českého hokeje, útočník Lukáš Říha měl pozitivní testy na amfetamin!
  
Český útočník ve službách polské Osvětimi dostal dvouletý trest, látku údajně našli během play-off... 
 
  
Server hokej.net (polská podoba hokej.cz) přinesl informaci o tom, že český útočník Lukáš Říha měl pozitivní testy na doping, konkrétně na amfetamin. Látka byla v těle jednatřicetiletého útočníka objevena údajně 14.března, po utkání o třetí místo mezi Osvětimí a Jastrzebiem. Nyní má Říha sedm dní na odvolání k výši trestu.
 
Říhova pověst není zrovna nejlepší. I když je to možná škoda, jelikož tento rozený střelec si vždy dokázal dobrou sezonu pošpinit, nějakým "výstupem".
 
V Česku působil v Litvínově, Kometě Brno či Prostějově. Na Slovensku pak hrál extraligu v Martinu.
 
Lukáš Majer 30.5.2012 foto: archiv HR
 
 
 
 
 
Reportáž České televize o hráčských smlouvách v mládežnickém hokeji! 
  
"Hokejový svaz učinil další krok k tomu, aby udržel talenty v České republice," stojí v reportáži ČT4...
 
Ve zpravodajské relaci Branky, body vteřiny, byla odvysíláná reportáž o smlouvách mladých hráčů v Česku. Na níže uvedeném odkazu je k dispozici jak článek, tak video přímo z přenosu BBV. V něm se vyjadřuje trenér ČR U20 Miroslav Přerost, hráčský agent Michal Sivek a také manažer mládeže Českých Budejovic Aleš Krátoška. Právě HC Mounfield je udáván jako příklad, konkrétně brankář HC ČB David Gába (17).
 
 
 
 
 
 
 
Na slovíčko" před turnajem Karjala aneb Alois Hadamczik o problémech s mladými hráči!
  
Trenér "repre" poukazuje na to, kam mizí mladí hráči a nediví se proč extralize vládnou staří mazáci...  
 
 
Před první reprezentační akcí letošní sezóny navštívil trenér národního mužstva Alois Hadamczik pořad Otakara Černého na ČT4. Spolu sním tam byl také kapitán "repre" Petr Nedvěd, který se vrátlil k nároďáku po 15 letech. I přesto, že Otakar Černý v některých chvílích "nezklamal", tak přihrál párkát dotazovaným na směč v podobě mládežnického hokej v Česku! Hlavní tématem byla nominace Nedvěda jako 40 letého borce, nabízela se otázka kde jsou mladí? Do slušné kritiky se pustil právě kouč prvního mužstva ČR.
"Mladí hráči by si měli říct. Podivejte se, Petr Nedvěd  ve 40 letech, více bruslí je lepší jak my! Střední generace se nám uspokujuje!"
Hadamczik také upozornil, že mladí hráči odcházejí pryč ve velkém počtu a zmiňuje také slavnou FC Barcelonu!
 
Pořad Na slovíčko můžete shlédnout: ZDE
Zaměřte se na pasáže: 2:00, 9:55, 12:50, 16:30.
 
Lukáš Majer 13.11.2011 foto:archiv DT
 
 
 
Foto z tréninku SKA PETROHRAD aneb přední mužstvo, prestižní KHL na kempu v Přerově...
  
Český stratég Miloš Říha má v mužstvu pod dohledem zkušené Afinogenova, Sokolova či "oblíbeného" Arťuchina... 
 
  
Šest formací, čtyřka brankářů a kvarteto trenérů v čele s českým stratégem Milošem Říhou, se prohánějí po ledě stadionu v Přerově. Právě na Hané má SKA Petrohrad dvoutýdení kemp, proto je škoda nezajet se podívat alespoň na trénink tohoto slavného mužstva KHL. 
 
- Popis tréninku/cvičení, zajímavosti: ZDE 
 
- FotogalerieZDE 
 
 
Lukáš Majer 31.7.2011 foto: HR
 
 
 
 
Trénink SKA PETROHRAD: 30.7.2011
 
Na led nastoupili hráči SKA v 10:00 a měli jej napsaný do 12:00. V 10:50 skončila první, klasická treninková jednotka, poté následovala úprava ledu, hokej a závěrečné bruslení se strečinkem. 
 
Schéma tréninku:
 
Úvod - individuální rozcvičení
 
1-0  - první střelba - cvičení přes celé hřiště v jízdě vpřed
1-0  - druhá střelba - cvičení přes celé hřiště s přechody
1-1 - cvičení 1-1,  obránce po odbránění situace volně přešel do rozehrávky další situace 1 -1, útočník po dojetí akce ihned dostával další kotouč před branku a zakončoval
2 -1 - stejné cvičení jako to předešlé, akorát trénér Říha postupně přidával hráče 2-1, 3-1, útočníci po dojetí akce ihned dostávali další kotouč před branku a zakončovali ( individuálně/ po spolupráci )
3-1 / 3-2 / 3-3 - nerovnovážné herní situace s postupně přidávajícím se hráčem, všechny tři situace rozehrávají stejní obránci, kteří 3 krát musí přebruslit půlku hřiště s přechody a rozehrát, a poslední akce (3-3) je zameřena na vracejícího se hráče bekčekra ( bekčeking ). Hráči, jenž cvičení nejedou sedí na střídačce 
 
Úprava ledu
 
Hra - hokej - střídaní 35 - 40´´
Závěr - bruslení - branky v rohu/ naproti sobě /, trénéři je popstupně přeměnují a upravují podle potřeby. cvičení není řízené, hráči se po trojicích v kolotoči stále automaticky zapojují. Miloš Říha neustále jezdí dokola a povzbuzuje. Brankáři: zátěž pod dohledem trenéra
Strečink
 
Pár zajímavostí z tréninku SKA:
 
- Po nerovnovážných situacích přecházel bránící hráč/i do rozehrávky, úočníci do dalšího zakončení! 
- Na ledě jsou řtyři trénéři: hlavní, na jedné straně jeden, na druhé druhý a kouč brankářů! 
- Miloš Říha se aktivně zapojoval do cvičení - pokud se rozehrávající hráč například zdržel v předešlé situaci, Říha "vzal" rozehrávku za něj!
 
FOTOGALERIE Z TRÉNINKU:  ZDE
 
 
 ***
 
 
1. díl ankety mládežnických trénérů v Česku: "Kde hledají inspiraci pro stavbu tréninku?
  
Internet, ale především kolegové, to je krátký výčet toho odkud čerpají trénéři, jenž nezahálejí ani v letních dnech... 
 
  Přemýšlel jsem čím oživit Hokejreport v těchto letních měsích, kdy většina hráčů, trenérů či rodičů odpočívá u moře nebo se připravuje na novou sezonu. Napadla mě anketa pro kouče mládežnických výběrů a musím upozornit, že na tuhle myšlenku mě přivedl časopis UNIE ČESKÝCH FOTBALOVÝCH TRENÉRŮ ČMFS, kde každý trenér najde novinky ze světa fotbalu, nové herní situace, zahráváni standartek nebo právě to odkud kolegové čerpají nové materiály. Škoda, že něco podobného nevychází o hokeji ( nebo alespoň o něm nevím ). Závěrem chci napsat, že některé věci  napříkled z hlediska CORE TRENINKU nebo pohybové přípravy hráče se dají v pohodě přenést do ledního hokeje. To je ovšem  můj osobní názor.  
 
Lukáš Majer 23.7.2011 foto: HR
 
 
 Kde hledáte trénérskou inspiraci?
 
Karel Kundrátekhlavní trenér HC Zubr Přerov - přípravka
 
 "Pokud člověk pracuje a hokej dělá s dětmi jako svůj koníček, tak si u toho musí chtít odpočinout a zároveň se snaží trénink připravit, aby bavil i děti. Čerpám ze zkušeností co fungovalo, co si myslím, že je pro hokej i život důležité, dívám se na práci jiných trenérů i z jiných sportů, sleduju trendy, mluvím s hráči, hlavně staršími, co je nezbytné děti naučit, aby jejich hokejový život stavěl na pevných základech. Na internetu se dá najít hodně, ale ne vše se dá v malých klubech použít, ale jde to."

 
Jaroslav Kameš trenér HC Znojemští Orli - mládež brankáři
 
 "Žádnou inspiraci nehledám, nepotřebuju ji. Hokej je pro mě sám osobě inspirací. Baví mě předávat svoje zkušenosti všem hračům, kteří o to stojí."
 
 
 
Radomír Čížek trenér HK MD Šumperk - 1.+2. třída
 
 "Inspiraci pro své tréninky si myslím, že hledám především z pozorování toho, co ještě moji svěřenci neumí a o čem si myslím, že už zvládnou, to je asi tak hlavní podle čeho dělám tréninky. Obrovská inspirace pro trénink prostě vyplývá ze sledování hry - trenér vidí, že to hráč mohl udělat lépe, tak na to připraví další trénink cvičení.
 Velkou inspirací je pro mě můj první trenér - pan Zdeněk Novák (v současnosti u mládeže v KV) - díky kterému nás všechny v mém ročníku hokej především neskutečně bavil (bohužel na jeho tréninkové jednotky na ledě si skoro nevzpomínám). Snažím se i hodně odpozorovat tréninky dalších zkušenějších trenérů v našem klubu, zejména v o ročník starší kategorii, abych si poměřil výkonností mezeru. A samozřejmě je mým obrovským pomocníkem server youtube.com, kde jsou k nalezení stovky videí ať už k bruslení či vedení kotouče, které už i osmiletí kluci by mohli zvládnout. Dále mohu zmínit server goool.cz.. V neposlední řadě se snažím po utkáních nebo mezi utkáními na turnajích se bavit s trenéry soupeřů a nemůžu zapomenout ani na materiály, které nám poskytuje ČSLH".
 
 
 
Fotoreportáž: Neuvěřitelný sportovní komplex v podání FC Barcelona  
 
Kdo by čekal, že FC Barcelona je pouze fotbal je na omylu. Hned vedle Nou Campu stojí  útulný zimák... a nejen to!   
 
  
 "Davy lidí - sportovní družstva či rodiny s dětmi broudí v rozsáhlém
komplexu katalánského, sportovního velkoklubu: FC Barcelony. Většina má stejný cíl v podobě prohlídky fotbalového Nou Campu. Ten mimojiné zahrnuje také návštěvu obřího fanshopu či možnost pořízení fotky " po boku" Lionela Messiho ( jedno foto 12 euro ). Ovšem kdo je člověkem s hokejovým srdcem tak ten se bohatě uspokojí s návštěvou zimního stadionu FCB ( i když Camp Nou jsem si ujít nenechal ) , který stojí asi 20m od vchodu do Nou Campu. 
 Venku je přes třicet stupňů a led je plný bruslařů všech věkových kategorií. Na stadionu je k sezení jedna tribuna, světelná tabule ( podstatně v lepším stavu něž na některých českých stadionech), nádherný bufet s výhledem na plochu a v neposlední řadě, hodnotit úpravu WC oproti některým českým klubům, nestojí ani za řeč... Celkový dojem a stav stadionu je na úrovni druhé ligy ČR. Aby toho nebylo málo při prohlídce Nou Campu jsem v muzeu FCB narazil na vystavenou hokejovou výstroj, na televize, které vysílají záznamy nejslavnějších hokejových zápasů "Blaugranas" či na hokejové dresy.
 Co naplat závěrem?  Snad jen to, že FC Barcelona není pouze fotbalový velkoklub, ale v jejím obřím areálu najdete také zimák, basketovou halu, plochu na házenou či inline. To vše pod hlavičkou FCB!
 Všem také doporučuji, aby při návštěvě Barcelony určitě nevynechali tento klenot a zárověň bych si přál, aby osoby, které jsou v Česku pověřeny za stavy zimních stadionů aby se podívali na to v jakém stavu se "pečuje" o halu v tak exotické zemi pro hokej jakým Španělskou, respektive Katalánsko je! " 
 
Český web o FCB: ZDE , Fotoreportáž: ZDE
 
 
Lukáš Majer 20.7.2011 foto: HR

Rozhovor: Olomoučtí fanoušci sepsali petici proti stavu stávajícího zimního stadionu na Hynaisově ulici

"Jedna ledová plocha je pro Olomouc zoufale málo , říká člen fanclubu, který pevně věří, že zvítězí zdravý rozum...!
 
  
  V půlce června odevzdali fanoušci HC Olomouc primátorovi města petici za stav zimního stadionu na Hynaisově ulici. Olomouci chybí druhá ledová plocha, která by umožnila život všem, kteří stavající zimák využívají. A že oddílů je hodně. Prvoligovým "A"-týmem počínaje, přes kraso a tři extraligové mládežnické družstva až po sladge hokejisty. Zástupci fanoušků HCO si přejí odpověd, jedním z organizátroů petice je také fanoušek pod přezdívkou "Duklák", se kterým se podařilo udělat krátký rozhovor. 
 
 
 
Lukáš Majer 27.6.2011 foto: ol.
  
 
 
 
 
 
 14.června odevzdal fanclub primátori města Olomouce petici za zimní stadion. Můžete přiblížit v čem spočívá její obsah a kolik se k ní připojilo spoluobčanů, přeci jen divácká základnna ledního hokeje v Olomouci není největší...? 

 Prvně musím říci, že petice je akcí fanoušků, nikoliv fanklubu. V petici žádáme zastupitele města, aby v co nejbližší době rozhodli o osudu zimního stadionu. Chceme, aby se zrekonstruoval současný stadion na Hynaisově ulici, anebo se postavil stadion nový v jiné lokalitě. Dále v petici poukazujeme na fakt, že jedna ledová plocha Olomouci nestačí, a to především kvůli mládeži a veřejnému bruslení. Stejný názor na problematiku zimního stadionu s námi sdílí několik tisíc občanů, z nichž se jich mnoho podepsalo i pod naši petici. Konečné číslo občanů, kteří nás platně podpořili, je 3 412. O divácké základně ledního hokeje v Olomouci bych nechtěl polemizovat. Není to tak dávno, co chodilo na zápas Mory přes 3 tisíce lidí (v dobách extraligy, 2. ligy či zápasů play-off 1. ligy). Ovšem pravdou je, že se nám podařilo oslovit široké spektrum občanů, kterým vadí stav zimního stadionu.

 "Olomoucký hokej vždy vychovával hokejisty, kteří se dokázali na vrcholové úrovni prosadit ! "

  Olomouc disponuje třemi mládežnickými, extraligovými mužstvy ( J,SD,MD ) a v nejvyšších soutežích si nevede špatně. Ovšem je možné, že se v dohledné době založí akedemie ČSLH což by mělo pro olomouckou mládež špatný scénář. Je obsahem petice i nějaký bod právě o tomto tématu?

 Ano, konkrétně v závěru petice, i když i v hlavní části petice upozorňujeme, že jedna ledová plocha je pro Olomouc zoufale málo.  Olomoucký hokej vždy vychovával hokejisty, kteří se dokázali na vrcholové úrovni prosadit, někteří následně dokonce reprezentovali naši zemi při mezistátních střetnutích. Byla by škoda, kdyby tomu tak kvůli druhé ledové ploše nebylo. Jen stěží by jedna ledová plocha dokázala pokrýt potřeby hokejistů, krasobruslařů, sledge hokejistů, veřejného bruslení a jiných společensko-kulturních aktivit.

 

 Jak výstavba nového stadionu nebo rekunstrukce stváajícího "zimáku" by alespoň částečně vytrhli nejen mládežníkům HCO trn z paty. Jaké dáváte šance nato, aby se dlouho diskutované téma konečně zrealizovalo? 

 Věřím, že zvítězí zdravý rozum. Ovšem nebude to běh na krátkou trať, nýbrž nás čeká ještě dlouhá cesta. Pan primátor Martin Novotný nám při říjnovém setkání prozradil, že problém zimního stadionu je pro ODS jeden z nejdůležitějších bodů jejich volebního programu. Bohužel jsme se doposud žádného zásadního rozhodnutí nedočkali, proto jsme sepsali petici. Nyní čekáme na odpověď primátora, po které podnikneme další kroky. Pokud se však mám vrátit k otázce, tak šance je vždy, ale vše záleží na politicích, jak budou plnit své volební programy a držet svá slova. My voliči si to budeme rozhodně pamatovat!

 
 
 
Jakub Petružálek zvolil zámořskou cestu, uděla dobře, po SM-liize jej čeká Amur Chabarovsk...  
 
V Čechách nemá velké jméno, moc lidí ho nezná. Přesto má mladý útočník nakročeno do Kontinentální ligy  
 
  
Mládeží prošel v Litvínově. Za místní HC se v seniorské extralize příliš neprosadil. V roce 2005 odešel do zámoří a uděla dobře. Přes nižší soutěže ( OHL, AHL, ECHL) se dostal do kádru Caroliny. Jelikož se v NHL neuplatnil zvolil cestu do Evropy, konkrétně do Finska.
 V dresu Luuko Rauma odehrál stočtrnáct zápasů, zejména druhá sezona byla pro něj úspěšná.
Petružálek se umístil v kanadském bodování play-off na 3.místě, samotného krále střelců vyřazovacích bojů vyhrál s devíti trefami do černého.
  Toho si samozdřejmě všimli také v Rusku, po kterém mladý forward pošilhávald delší dobu. Nyní má možnost. Amur Chabarovsk bude jistě výzvou.   
 
 
Lukáš Majer 27.5.2011 foto: hs.fi
 
Téma: Fotbal i hokej v tuzemsku ničí ekonomická krize. Případ fotbalové Slavie jasným důkazem... 
 
Ligový hráč roznáší letáky! Vtip? Ne!
 
 Ekonomická krize dopadá snad dna všechny sportovní kluby nejen v tuzemsku. Z hokejového dění na Hané můžeme uvést například HC Uničov, pokud zamíříme na fotbalový trávník, do očí nám bije Slavie Praha.
 Pojďme se trochu podrobně podívat na druhý případ. Deník Sport zveřejnil rozhovor s fotbalistou Bassirou Dembélém. Malijský záložník v něm poukazuje na finanční problémy slavné Slavie. Ta hráčům nezaplatila od prosince roku 2010! Je těžší komunikace, v klubu jsou lidi, kteří nemluví anglicky. A trenér Petrouš se mnou nechce mluvit, prý se vyhýbá manažerům... To je přístup amatéra. Hráč nerozumí a on nekomunikuje s jeho zástupcem,“ říká Dembelé. Ligový hráč musí rozdávat letáky po náměstí aby se vůbec mohl najíst! Tohle není fór nýbrž realita. A je to docela zarážející, protože jde o nejvyšší fotbalovou soutež v Česku...
 Několik případů je známo také od ledové plochy. Skoro všechny kluby musí před začátkem sezóny snížit rozpočet, počínaje extraligou konče Krajským přeborem. Peníze nejsou, kluby to řeší zabudováním odchovanců do sestavy na místo přeplacených hvězd. Jenže mladí hráči většinou nemají takovou výkonost a tím trpí oko fanouška.
 V úvodu byl zmíněn případ Uničova. HCU spadl v tomto ročníku do 4. nejvyšší soutěže v ČR. Manažer klubu Tomáš Sršeň v lednu řekl v rozhovoru pro web Vsetína, že i jeho klub nemá peníze a trpí tím právě úrověń a výkonost mužstva.
 Doufejme, že postupem času se situace urovná a profesionální hráči si nebudou muset přividělávat na ulici...
 
Odkazy:
 
Fotbalista Slavie Dembelé o problémechZDE
Tomáš Sršeň o penězích v hokejovém UničověZDE 
 
Sumář sezóny 2010/2011 v Evropě: ZDE 
                                                                                     
 
Lukáš Majer 25.4.2011 foto: SK Slavia
 
 
 
Téma: Olomoucká Mora obsadila v sezoně 5.místo, které rozhodně není úspěchem...
 
Omladí se konečně kádr ?
  
Chtěli alespoň do semifinále a velmi hlasitě se mluvilo o finále první ligy. Hokejisté HC Olomouc však velmi překvapivě vypadli už ve čtvrfinále první hokejové ligy s Havlíčkovým Brodem. V konečném zúčtovaní jim patří pátá příčka.
 
 Na diskuzních fórech fanoušků Mory se často probírá otázka omlazování mužstva. Fandové chtějí mít v mužstvu nějaké juniory a přejí si odvolání kouče Fialy. Jestli se jim jejich přání naplní ukáže čas. Trénér Petr Fiala ale nejspíš zůstane, jelikož v nedávném rozhovoru pro web Kohoutů něco v tom smyslu naznačoval.
 
Jednou z věcí nad níž vysí otazník je post brankáře. Štefan Žigárdy už působí v Olomouci dlouhá léta a netajil se tím odejít do zahraničí. Martin Prusek zde byl pouze na hostování a jeho setrvání je nepravděpodobné.
 
Dalším bodem je rekonstrukce zimního stadionu, který skutečně neodpovídá 100 000 městu. Bohužel radní raději postaví aquapark nebo podzemní garáže než zrekonstrují stadion...
 
 
Lukáš Majer 17.3. 2011,  10:34 , foto HCO   
 
 
 
 
 
 
                                                                                                          www.hokejportal.cz // www.icehockeycamp.cz