Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.03.2017 11:17:05 

Hokejový magazín zabývající se mládežnickým hokejem

Promo články
Hokejová bitva národů začíná, sledujte mistrovství světa na HokejPortal.cz
  
Hokejový fanoušci pozor! Sezona se blíží ke konci, pozornost se bude upínat ke každoročnímu mistrovství světa! 
 
 
O pořadatelství letošního šampionátu se podělily státy Finska a Švédska. Dějištěm zápasových klání budou Helsinki a Stockholm. Program prestižního turnaje, na kterém změří síly všechny elitní celky světa, bude zahájen v pátek 4. května.
 

Mistrovství světa 2012 je z pohledu fanouška, nejen toho českého, velkým lákadlem. Řada týmů, které ještě před pár lety nebyly v soubojích s elitou konkurenceschopné, se natolik výkonnostně zkvalitnily, že je nutné s nimi počítat. Naše reprezentace na loňském šampionátu vybojovala bronzové medaile a uspět, i přes řadu pesimistických předpovědí, bude chtít i letos.

Družina bojovníků v čele s výborně chytajícím Ondřejem Pavelcem v brance dokázala na Slovensku nečekané. Turnajem kráčela bez ztráty pomyslné kytičky, než ji v semifinále zastavil nepopulární tým Švédska. Družina kouče Aloise Hadamczika si už ale bronz vzít nenechala a sedmi góly šokovala favorizované Rusko. Trůn vládce světového hokeje obhajují Finové, kteří v severském finále deklasovali Švédsko.

MS 2012 je pro redakci serveru HokejPortal.cz už šestým šampionátem, který bude pracovní tým portálu pečlivě mapovat. Informační složka bude tvořena kompletním zpravodajským servisem. Čtenáři budou moci sledovat pravidelné předzápasové prognózy (preview), na které budou automaticky navazovat souhrny dne s výsledky (review) včetně podrobných statistik z utkání, individuálních i týmových. K dispozici budou doplňující aktuality ze všech národních týmů, zajímavosti, rozhovory s českými hráči, a také možnost volby All Star týmu.

Proč právě HokejPortal.cz? Web se snaží díky svému obsahu a formě zpravodajství být fanouškům blíže než konkurenční komerční servery. Kromě již zmíněných informačních složek, které tvoří kostru portálu, nechybí ani exkluzivní série seriálů a subjektivních názorů redaktorů na aktuální témata. Výhodou je rovněž přehledný TV program sportovních stanic, který mapuje průběžné vysílání zajímavých střetnutí či hokejových pořadů.

Portál neusíná na vavřínech a vlastní prostředí se stále snaží vylepšovat a vytvořit tak potřebný komfort pro své návštěvníky. Jednou z velmi populárních aplikací je „Tipovačka“, ve které můžou uživatelé pravidelně poměřit své síly i se členy redakce HokejPortal.cz. Ten nejúspěšnější se může těšit na zajímavou cenu. Server HokejPortal.cz nabízí nový rozměr online zpravodajství, který nemůže správnému hokejovému fanouškovi uniknout z dohledu.

Poznejte jedinečný svět portálu, který se vymyká stereotypu dnešních komerčních webů. Jeho základna sílí a právoplatnými členy můžete být i Vy!

Kompletní zpravodajství z hokejového mistrovství světa 2012 najdete na HokejPortal.cz
Informační servis můžete sledovat i sociální síti Facebook.com na stránkách
MS 2012 a HokejPortal.cz  

 
TOPlist