Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.03.2017 11:17:05 

Hokejový magazín zabývající se mládežnickým hokejem

Vybavení

Pod pokličku ceny hráčské výstroje a pomůcek pro trénink se zkušeným prodejcem Vladimírem Lisickým 

Kolik stojí vybavení pro nejmladší hráče? Jaké mají požadavky s výstrojí gólmani nebo co potřebuje k tréninku kouč!
 
  
17.  Tolik roků už provozuje firma Sport Lisický prodej fotbalových a hokejových pomůcek, nářadí, výstroje či oblečení. S majitelem Vladimírem Lisickým jsme nahlédli pod pokličku cen hokejové výzbroje. Pan Lisický prozradil ceny pro nejmenší hráče a zárověň ji srovnal s ligovým juniorem. Pokud chcete vědět, kolik v dnešní době stojí lední hokej z hlediska potřeb na jakékoliv úrovni, přečtěte si tento článek.
 
* Nábor do hokejové přípravky LHK ProstějovZDE   
 
Lukáš Majer 8.6.2011 foto: V.L
 
 Pane LIsický, můžete čtenářům přiblížit cenu kompletní hokejové výstroje hráče? Určitě je rozdíl v ceně mezi vyzbrojí pro třetáka než pro hráče juniorské kategorie...

Základní výstroj pro žáka stojí zhruba 5000,-Kč a pro juniora 10 000,-Kč  (  v provedení profi by to u žáka bylo 10 000,- a u juniora 20 000,-Kč ).
 
 Samostatnou kategorií ve vybavení ledního hokeje jsou brankáři. Můžete říci, jaké požadavky mají brankaří a jak se liší cena jejich výzbroje oproti obyčejnému hráči?

O brankářích toho moc nevím, jelikož nejsme gólmanská speciálka, ale základní vybavení pro amatérského brankáře stojí zhruba 25 000,-Kč a pro juniorského ligového brankáře je to částka okolo 40 000,-Kč.
 
"Základní výstroj pro žáka stojí zhruba 5000,-Kč  "
 
 Nedílnou součástí každého hokejisty je i suchá příprava. Nabízíte i u Vás pomůcky pro trénink mimo led? ( medicimbaly, hrazdičky...) ?

Na trénink mimo led nabízíme pouze joggingové bavlněné soupravy a medicimbaly. 
 
 
 Na závěr se chci zeptat, jestli i trénéři mají nějaké speciální vybavení, jenž se dá u Vás zakoupit? ( tabule, píštalky...)

Trenéři používají při tréninku na ledě pouze brusle,rukavice a hokejku. Z trenérských věcí máme na skladě různé soupravy ( i zateplené ) a také píšťalky.  
 
Sport LISICKÝ
 
Českobratrská 1a, Prostějov

 Sport Lisický založil svoji firmu v roce 1992 a v tomto období také byla otevřena kamenná prodejna se sportovním zaměřením. V roce 2009 jsme ukončili klasický maloobchodní prodej a byly zprovozněny 3 internetové obchody na těchto webech:  www.sportprodej.eu  www.sport-prodej.cz  www.sportprodej.cz 

 V současné době provozuje firma velkoobchodní sklad se vzorkovnou v Prostějově a to na adrese Českobratrská ul. 1a. Zde je také možno si veškeré naše zboží prohlédnout, odzkoušet a zakoupit. Již 17 roků jsme autorizovaným prodejcem značek Adidas a Nike. Naší další dlouholetou specializací je prodej hokejového a fotbalového zboží.  

Někdy se stane, že hráč v dorosteneckém věku nedostane výstroj od klubu a musí se obrátit na soukromého prodejce, který mu většinou pomůže. Dnes ovšem tyto případy u extraligových mužstvech vidíme minimálně. 
 
 
 
TOPlist